Development (trunk) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Add CSS
uk: Додати CSS

en: /* Enter Your Custom CSS Here */
uk: /* Введіть свій код CSS тут */

en: Custom CSS
uk: Користувацький код CSS

en: Custom CSS updated successfully.
uk: Користувацький код CSS оновлено успішно.

en: To use, enter your custom CSS, then click "Update Custom CSS".  It's that simple!
uk: Щоби користуватися, введіть свій код CSS, тоді натисніть "Оновити користувацький код CSS". Це настільки просто!

en: Update Custom CSS
uk: Оновити користувацький код CSS

note: Description of the plugin/theme
en: The simple, solid way to add custom CSS to your WordPress website. Simple Custom CSS allows you to add your own styles or override the default CSS of a plugin or theme.
uk: Простий, надійний спосіб додати користувацький код CSS на ваш WordPress сайт. Simple Custom CSS дозволяє вам додавати свої власні стилі чи перезаписувати CSS код плагіну чи теми.

en: Simple Custom CSS allows you to add your own styles or override the default CSS of a plugin or theme.
uk: Simple Custom CSS дозволяє вам додавати свої власні стилі чи перезаписувати CSS код плагіну чи теми.
