Development (trunk) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Add CSS
ru: Добавить CSS

en: /* Enter Your Custom CSS Here */
ru: /* Введите Ваш код CSS тут */

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: Custom CSS updated successfully.
ru: Пользовательский CSS обновлен

en: Simple Custom CSS allows you to add your own styles or override the default CSS of a plugin or theme.
ru: Simple Custom CSS позволяет добавлять собственные стили или переопределять стили CSS плагинов или темы.

en: To use, enter your custom CSS, then click "Update Custom CSS".  It's that simple!
ru: Для использования вводите Ваш код CSS и нажимаете на кнопку "Обновить пользовательский CSS". Так просто!

en: Update Custom CSS
ru: Обновить пользовательский CSS

note: Description of the plugin/theme
en: The simple, solid way to add custom CSS to your WordPress website. Simple Custom CSS allows you to add your own styles or override the default CSS of a plugin or theme.
ru: Простой, солидный способ добавить пользовательский CSS на Ваш сайт WordPress. Simple Custom CSS позволяет добавлять собственные стили или переопределять стили CSS плагинов или темы.
